Violetta:
Obudziłam się z wielkim bólem głowy ,a przecież wczoraj wypiliśmy ledwo po piwie. Ruszyłam powoli do kuchni starając się nie obudzić Ludmiły. Wzięłam Apap i poszłam na górę wykonać poranne czynności. Poszła do mojego pokoju i otworzyłam szafe zastanawiając się co dzisiaj na siebie włożyć.W końcu wybrałam to:
Haha xD Te słuchawki trochę w stylu Maxiego :D. Zeszłam na dół a tam zobaczyłam Ludmiłę która już była ubrana w to:
-Hej Ludmi-powiedziałam
-Cześć Vi-Vi -przywitała się uwielbiam jak tak do mnie mówi-Co tam mała?
-Nic ciekawego nawala mnie łeb-powiedziałam rozżalona
-Co?! Ale już wskakuj na kanapę i pod kocyk!!-rozkazała
-No ale Lu..-chciałam zaprotestować ale Ludmiła nie dała mi dojść do słowa
-Czekaj włączę ci telewizor, przyniosę laptopa, zrobię ci herbatkę z cytryną i zaraz dam ci koc-wyliczała jak powiedziała tak zrobiła po chwili w rękach miałam laptopa,byłam okryta kocykiem,w telewizji leciała piosenka "Happy" a herbatka stała na stoliku. Postanowiłam wejść na Fb gdy ja odpalałam sprzęt Luśka robiła rosołek. Właśnie się Logowałam . Na portalu był dostępny Maxi który od razu do mnie napisał:
(rozmowa)
M:Hejka Violu :)
Ja: Hejka Maxi :)
M"Co tam porabiasz?
Ja:Leżę sobie na kanapie i piję gorącą herbatkę bo chora jestem :/
M:Ojej zaraz do ciebie jadę <3
Ja: Nie musisz :)
M:Oj tam oj tam ale chcę <3
Ja: <333333333333333 Jesteś super!!
M:Ja to wiem :*
Ja: Jakiś ty skromny xD
M:No zapomniałaś jeszcze dodać że : przystojny umięśniony zajebisty...
Ja:Tsaa
M:Wątpisz?? Foch >.<
Ja: No nie fochaj się no <3
M: Nie umiem się na ciebie gniewać <3
Ja: Ma się ten urok Hehe
M: Ty też jesteś bardzo skromna , miła uprzejma.
Ja: Zapomniałeś dodać że piękna
M: Myślałem że to wiesz xD
Ja: No pewnie że wiem
M: Już do ciebie jadę trzymaj się mała <3
Ja: Mała to jest... Dobra nie ważne przyjdziesz sam?
M: Nie z Leonem bo u mnie jest
Ja: Ugh! Ok jak musisz :/
M: Nie przepadasz za nim co nie?
Ja: Delikatnie mówiąc :D
M: Oj Violka Violka ! On jest w porządku
Ja: Jaaaasne
M: Oki Doki pogadamy później już jadę paa Violciu
Ja: Pa Maxiu
M:EJ!!! JAK MOŻESZ!!!
Ja: Też cię kocham xD
M: Jak do ciebie przyjade czeka cię kara :)
Ja: Czekam hehe
M: PAA
Ja: Paa
M: <3
Ja: <3
(koniec rozmowy)
-Lusia!!!-zawołałam
-Co?-odkrzyknęła z kuchni
-Maxi i Leon zaraz przyjadą-poinformowałam
-Okej
-Idę do łazienki -mruknęłam pod nosem i ruszyłam ku białym drzwiom
Gdy załatwiłam życiową czynność wyszłam z łazienki i ruszyłam ku kanapie gdzie siedziała Lusia:
-Czy chcesz mi o czymś powiedzieć?-zapytała
-Nieee-powiedziałam
-A co to za wiadomości z Maxim?-zapytała
-No rozmowa 2 przyjaciół-powiedziałam pytająco
-Czy każdy przyjaciel wysyła do swojej przyjaciółki serduszka?-zapytała a ja przybrałam barwę buraka
-No nie...-powiedziałam zawstydzona
-No więc..-chciała coś powiedzieć ale przerwał jej dzwonek do drzwi poszłam otworzyć to co tam zobaczyłam przywołało u mnie atak śmiechu ...
---------------------------------------------------------------
Oto Trójeczka xD
Pozdrawiam Alexis
.jpg)
.jpg)
Boskie no!
OdpowiedzUsuńVioletta kręci z Maxim? Oj nieładnie Vilu!
Czekam na nextcik! ;*
Suuuuper!! czekam na next
OdpowiedzUsuńExtra :D
OdpowiedzUsuńSupcio <3
Czekam na nexta ;)